Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Banyonuzdaki tıkanıklık sorununun kısa sürede üstesinden gelen profesyonel ekiplerimiz, banyonuzu inşaat alanına çevirmeden probleme “kalıcı” çözüm getirir. Tam Tesisat olarak senelerdir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte, kazandığımız deneyim ile banyo tıkanıklığı açma hizmetlerimize garanti verecek kadar hizmet kalitemize güvenmekteyiz. Memnuniyetinizi önemsediğimizi sadece sözlerle ifade etmek yerine garanti vererek sunduğumuz banyo tıkanıklığı açma hizmetlerimizi modern teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaktayız.

Görüntüleme sistemleri kullanan ekiplerimiz “hiçbir yeri kırmadan” banyo giderindeki tıkanıklığın nerede olduğunu ve daha da önemlisi tıkanıklığa neyin sebep olduğunu belirlemektedir. Bu sayede sorunun hangi yöntem ve ekipman kullanılarak en kısa sürede, en ekonomik şekilde çözülebileceği anlaşılır. Bu aşamanın ardından tıkanıklığa neyin sebep olduğu kesin olarak anlaşıldığı için ekiplerimiz en zahmetsiz ve ekonomik çözüm yoluna yönelmektedir. Banyonuzda herhangi bir yerin kırılmasını gerektirecek sorunlar çok nadir görülmekte, bu gibi durumlarda dahi ekiplerimiz yalnızca tek bir yerde müdahaleye yetecek bir delik açmaktadır.

Saçlardan kirece, sıva kalıntılarından kimyasal madde artıklarına kadar birçok farklı nedenden dolayı banyo giderleri tıkanabilmektedir. Firmamız sunduğu banyo tıkanıklığı açma hizmetleriyle her tipteki probleme kalıcı ve zahmetsiz çözüm sunabilmektedir. Banyolarınızı köstebek yuvasına çeviren, fayans ve boruların yenilenmesi için fazladan yüzlerce lira masrafa girmenizi gerektiren acemice uygulamalar yüzünden mağdur olmamak için bize bir telefon açmanız yeterli…

Banyo gideri açma ihtiyacı doğduğunda marketlerden alınan kimyasal ürünler işe yaramaz ve hatta içeriği bilinmeyen maddelerin gidere dökülmesi boruların da zarar görmesine sebep olur. Bu gibi durumlarda tüm atık su giderinin değiştirilmesi gerekir ve bu da tahmin edilebileceği üzere tamir faturasının daha da kabarması anlamına gelir. Banyo gideri açma hizmetlerimizde görüntüleme ve robot sistemlerle tıkanıklığı kısa sürede açmakta, basınçlı su uygulamalarıyla giderin yabancı maddelerden tahliyesini sağlamaktayız.

Yeni teknolojiyle üretilen robot sistemleri kullanarak kısa sürede ve tamir işini tadilata dönüştürmeden banyonuzun giderini açmaktayız. Banyo gideri açma hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veren firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ya da iletişim sayfamız üzerinden mesajlarınızı bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

02125020339

 
02125020339  

05348800042

 
05348800042