Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Boru tıkanıklıklarını modern cihazlar kullanarak birkaç dakika içinde açan ekibimiz, İstanbul’un her yerine sabit servis ücreti ve “garantili” çözümlerle servis vermektedir. Avrupa’dan ithal görüntüleme sistemleri ve kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiren robot cihazlarla; tuvalet, banyo ve mutfak gideri, lavabo, kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarının tamamını açmaktayız. Boru tıkanıklığı açma servisimiz bu tesisat problemini en ekonomik şekilde gidermekte, sizleri günlerce bekletmeden kısa sürede “kesin” çözüm sunmaktadır. İstanbul’ungeneline servis veren ekibimiz tesisat yenilemeden armatür montajına, su kaçağı tespiti ve onarım çözümlerinden tesisat döşeme işlerinize kadar tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli hizmetlerle karşılamaktadır.

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Banyo ve mutfak giderleri, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı gibi problemlere hızlı ve ekonomik çözümler üreten boru tıkanıklığı açma servisimiz seneler öncesinin değil, günümüzün son teknolojisinin sağladığı imkanları değerlendirmektedir. Kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı gibi çok daha geniş bir kesimi ilgilendiren, bu sebeple hemen çözülmesi gereken tıkanıklık problemlerine de kısa sürede çözüm getirmekteyiz.

Her yerin kırılmasına ve dolayısıyla tamir maliyetini arttıran eski usul boru tıkanıklığı açma işlemleri, ayrıca gider açıldıktan sonra ev ve işyeriniz’in tadilat görmesini gerektirir. İnşaat alanına dönen ortalığı eski haline getirmek için çoğu zaman gider açma hizmeti için ödenenin de fazlasını harcamak gerekir. Üstelik bu eski usul tıkanıklık açma işlemlerinde herhangi bir garanti verilmesi de güçtür. Garantili boru tukanıklığı açma hizmetlerimizde özel gider içi görüntüleme sistemleri kullanan ekiplerimiz ise tıkanıklığın kesin olarak açıldığından emin olma imkanı sunar.

Kırmadan boru tıkanıklığı açma işleminde kullandığımız Rothenberger R600 robot sistemler, Alman mühendisliğinin bir ürünü olarak her tip tıkanıklık sorununu pratik bir biçimde giderebilmektedir. 30 metreden daha derindeki lavabo, tuvalet ve hatta kanalizasyon tıkanıklıklarda bile R600 ile problemin çözümü dakikalar almaktadır. Üstelik bu robot cihaz atık su giderine hiçbir zarar vermemekte, sadece tıkanıklığa yol açan yabancı maddelere müdahalede bulunmaktadır.

Boru Tıkanıklığına Kesin Çözümler

Profesyonellerden oluşan servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize Şişli genelinde kesintisiz olarak haftanın tüm günleri, günün her saati kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Şişli tıkanıklık açma servisimizden hemen randevu almak, fiyat veya sadece bilgi istemek için telefon açmanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

02125020339

 
02125020339  

05348800042

 
05348800042