Logar Tıkanıklığı Açma

logar tıkanıklığı açma

Binaların içindeki veya çevresindeki kanallarda birçok farklı nedene bağlı olarak tıkanma yaşanabiliyor ve ortaya oldukça büyük problemler çıkıyor. Atık suyun ev ve işyerlerine dolmasına dahi sebep olabilen, insanların mikrop yuvası atık su yüzünden ciddi salgın hastalıklara yakalanmasına yol açabilen logar tıkanıklıklarına Tam Tesisat olarak kesin çözüm sunuyoruz. Logar tıkanıklığı açma hizmetlerimizden haftanın tüm günleri sadece tek bir telefonla ve son derece cazip fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Firmamızın profesyonel ekipleri özel robot sistemler kullanarak, logar tıkanıklığı açma konusunda her türdeki probleme çözüm sunabilmektedir. Probleme ve kanalların özelliklerine göre birçok farklı görüntüleme sistemi kullanabilen deneyimli ekiplerimiz, “hiçbir boruyu kırmadan” tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu saptayabiliyor ve problemi de kısa sürede giderebiliyor. Tıkanıklığa sebebiyet veren maddelerin ve yabancı cisimlerin kesin olarak belirlenmesini sağlayan yeni nesil görüntüleme sistemleriyle gerçekleştirdiğimiz logar tıkanıklığı açma işlemlerinde, probleme kesin çözüm sunacak farklı açma teknikleri kullanılmaktadır.

Düzenli bakım gören kanallarda tıkanma gibi problemlerin görülme riski minimuma indirilmektedir. Firmamız logar temizleme konusunda sizlere garantili ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Mazgallardan kanala geçen yapraklardan toz ve kire, yabancı maddelerden kirece kadar zamanla pek çok farklı madde kanallarda birikme yapar. Balçıklaşma ve kireçleşme şeklinde görülen bu yabancı maddelerin gideri tamamen tıkamaması için logar temizleme hizmetlerimizden düzenli aralıklarla faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Logarların tıkanmasından çok kısa bir süre sonra su taşkınları yaşanabilmekte, yapıların özellikle zemin katlarına mikrop yuvası atık sular taşabilmektedir. İnsan sağlığını yakından ilgilendiren ve önlem alınmadığı takdirde salgınlara yol açabilen bu problemle hiç karşılaşmamak için indirimli fiyatlarla sunduğumuz periyodik logar temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tıkanıklıklarda ekiplerimiz soruna kesin çözüm getirecek, mümkün olan en ekonomik ve olabildiğince hiçbir yeri kazmadan, kırmadan tıkanıklığı açacak uygulama tekniklerini kullanmaya çalışmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet veren firmamıza fiyat teklifi ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için haftanın tüm günleri telefon açabilir, iletişim sayfamızdaki formu doldurarak web üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

02125020339

 
02125020339  

05348800042

 
05348800042