Peteklerin Altı Isınmıyor

peteklerin altı ısınmıyor

Petek temizleme, profesyonel bir şekilde yapılması şart olan bir uygulama olduğu gibi, amatör firmalar, bu işlemi petek suyunu boşaltıp peteği çarkalama yoluyla yapmaktadır. Peteklerin sökülmesi ve yeniden takılmasına yol açan bu işlem, petekler içerisinde biriken; kireç, çamur ve toz gibi maddeleri yok edemediği gibi, su akışını da verimli hale getiremez. Buna karşın; uzman bir ekiple, özel kimyasal içerikler kullanarak uygulama yapan Tam Tesisat, peteklerin temiz olması ve su akışının’ın hızlı bir şekilde sağlanabilmesi için çalışmalar yapmakta ve garantili biçimde hizmet vermektedir.

Petek temizleme işlemindeki amaç, peteklerde biriken; toz, çamur, kireç gibi maddelerin, çözünmesini sağlayarak, bu maddeleri kaloriferden arındırmaktır. Bu da, ancak özel kimyasal karışımla kullanılarak ve özel ekipmanlar yoluyla, kaloriferdeki iç tesisatın temizlenmesi şekliyle olur. Özel kimyasal karışımın, peteklerin içerisine aktarılması ve yabancı maddeleri çözmesinden sonra, kirli suyun peteklerden akıtılması aşamasıyla tamamlanan petek temizleme uygulaması, profesyonel tesisat şirketleri tarafından yapılmadıkça, başarı sağlamayacak olan bir işlemdir.

Tam Tesisat, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında, 24 saat boyunca hizmet vermekle birlikte; petek temizliği uygulaması sayesinde ısı tasarrufunu %40 arttırır ve ekonomik ücretler ile çözüm sağlar. Profesyonel tesisatçı ekibi ve kullandığı özel ekipmanlar sayesinde, kalorifer peteklerinde yüzde yüz temizlik sağlayan Tam Tesisat; doğalgaz faturalarının kısa sürede belirgin miktarda düşmesini sağlayarak, bütçenize de katkı yapmaktadır.

Petek temizleme uygulamasının asıl amacı, peteklerdeki suyun dolaşımını hızlandırmak ve böylece, kalorifer peteklerinin daha hızlı ısınmasını sağlamak ve daha fazla ısı vermesine yardımcı olmaktadır. Aynı miktarda enerji kullanarak, daha fazla ve daha kısa sürede ısı sağlayan kalorifer petekleri, doğalgaz faturalarında gözle görülür bir düşüş sağlarken, ısınma problemi de yaşamamanızı sağlar. Her yıl yaptırmanız gereken petek temizleme uygulamasından, uygun fiyatlar ile yararlanmak ve bir saat gibi kısa sürede tüm peteklerinizi temizletebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

02125020339

 
02125020339  

05348800042

 
05348800042