Tıkalı Gider Açma

Bina, ev ve işyerinizdeki tıkanıklık problemlerinden kısa sürede, eziyet çekmenize lüzum kalmadan ve daha da önemlisi astronomik meblağlar harcamanız gerekmeden kurtulmanızı sağlayan Tam Tesisat profesyonel çözümleriyle 7/24 hizmetinizde. En yeni teknolojilerden faydalanan, birçok farklı sistem ve ekipman kullanan profesyonel ekiplerimiz sayesinde her türlü tıkanıklık problemine “kalıcı ve ekonomik” çözümler sunuyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Tıkanıklık açma hizmetlerimizde elektronik sistemler kullanarak, tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu tespit ederek işe başlıyoruz. Birkaç santimlik dahi hata payı olmaksızın tıkanıklığın konumunu belirleyen uzman ekiplerimiz robot ekipmanlardan faydalanarak, tıkanıklığı kısa bir zaman dilimi içinde açmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daha az zahmet vermek ve maliyeti de asgari seviyede tutmak adına, ekiplerimiz her zaman ilk seçenek olarak tıkanıklığı kırmadan açmaya çalışmaktadır. Zaruri olmadığı sürece, tıkanıklık açma hizmetlerimizde robot sistemler kullanarak problemden kısa sürede, zahmetsizce ve ekonomik bir biçimde kurtulmanızı sağlıyoruz.

Büyük bir sorun olan ve tamir edilmediğinde sorunun daha da büyümesine yol açan tıkanıklıklar küvetlerden atık su giderlerine, lavabolardan tuvaletlere kadar günlük kullanılan hemen her yerde oluşabilmektedir. Tam Tesisat gibi kurumsal kimlik sahibi, en yeni teknolojilerden faydalanan, profesyonel ekiplerle hizmet veren ve en mühimi yaptığı işin öneminin bilincinde olan bir firmadan hizmet almamanız halinde tıkanıklık sorunundan kurtulmak için yok yere yüklü masraflara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Üstelik bazen boşu boşuna yüzlerce lira fazladan masraf edilmesine karşın amatörce uygulamalar yüzünden sorun kesin bir şekilde çözülmez veya kısa bir süre ardından borulardaki tıkanıklık tekrarlar. Tıkanıklık açma hizmetlerimiz her tipteki probleme uzun vadeli çözümler sunmakta, en son teknolojiyle tasarlanan ekipmanlar ve robot sistemler sayesinde tıkanıklığı “kesin bir şekilde” ortadan kaldırmaktadır.

Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Kanalizasyon ve rögar tıkanıklıkları dahil, ev ve işyerinizin gerek tuvalet gerekse de lavabo giderindeki her tip tıkanıklığa “ortalığı şantiye alanı haline getirmeden” robot cihazlarla kesin çözüm sunuyoruz. Firmamız Avrupa’dan ithal, sektörün güvenilir markaları arasında yer alan Rothenberger’in R600 yeni nesil robot sistemlerini kullanmakta ve tıkanıklık probleminin olduğu gideri incelemek için de ROCAM görüntüleme sistemleri kullanmaktadır. Sorunun yerini ve sebebini bilmeden ezbere ortalığı yıkmak, her yeri kırıp dökmek yerine uzman ekiplerimiz öncelikle gider içi görüntüleme sistemleriyle tıkanıklığın kesin konumuyla nedenini tespit eder. Bu sayede derin ve sert tıkanıklıklarda en hızlı sonuç verecek çözüm yoluna başvurularak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmeniz sağlanır.

R600 gider açma robotlarımız sayesinde tuvalet, lavabo ve hatta kanalizasyon tıkanıklıklarının derinde olması bile ekiplerimiz için hiçbir problem teşkil etmez. Zira R600 robot sistemleri 35 metrelik uzantıya sahiptir ve böylece derin tıkanıklıklar bile “hiçbir yeri kırmaya gerek olmaksızın” dakikalar içinde kolayca açılabilir. Arkamızda şantiye alanını andıran bir manzara bırakmadığımız kırmadan gider açma hizmetlerimizden sonra ortalığı eksi haline getirmek için tadilat girişmenize gerek kalmaz. Her yer kırılmadığı için tadilata yüklü harcamalar yapmayacağınız için bütçenizden de hatırı sayılır oranda tasarruf edebilir, üstelik tıkanıklık sorunundan da zahmetsizce ve dakikalar içinde kurtulabilirsiniz.

Boş Yere Zahmete Girmeyin, Yüklü Harcamalar Yapmak Zorunda Kalmayın

İşgüzar ve eski usul yapılan tıkanıklık açma uygulamalarında birçok yer gereksiz yere kırıldığı için sadece bu bölgelerdeki döşemelerin, fayansların ve boruların yenilenmesi için bile ekstra masraf yapılması gerekir. Tam Tesisat sizleri tüm bu bütçenizi yoran masraflardan kurtarıyor ve uzman çözümleriyle tıkanıklık problemlerine en ekonomik çözümleri üretiyor. Kameralı robot sistemleriniz ortalığı kirletmeden, ev ve işyerlerinizi inşaat alanına dönüştürmeden tıkanıklık probleminden kurtulmanızı sağlıyor. Tam Tesisat, her tipteki gider tıkanıklığının kısa sürede üstesinden gelebilecek deneyime, uzmanlığa ve teknik ekipman yeterliliğine sahiptir. Boş yere yüklü faturalar ödememek ve üstüne üstlük tıkanan gider açıldıktan sonra bir de tadilat işleriyle uğraşmamak için akılcı tesisat çözümlerimize başvurun

İstanbul’un tüm ilçelerinde hafta sonları da dahil olmak üzere 7/24 hizmet veren Tam Tesisat; güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümlerinden faydalanmak için tek bir telefon yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

02125020339

 
02125020339  

05348800042

 
05348800042