Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Eğer evinizde gider borularında tıkanıklık varsa ve tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır diyorsanız, başvuracağınız adres kesinlikle firmamız olacaktır. 20 m kablo ile tesisatın her noktasına ulaşan kamera görüntüleme sistemi ile tıkanıklığı hemen tespit edip kırmadan ve dökmeden çözüm oluşturuyoruz. Tıkanıklık açma yöntemini en iyi bilen ve kullandığı teknolojiye aşina olan ekiplerimiz Bu Çan Sıkıcı Durumdan Sizi Hemen Kurtaracaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Neden Oluşur?

  • Tuvalet bir yaşam mekânının en kritik noktalarından biridir. Bazı durumlarda tuvalet tıkandığında bu

kritik yerin önemi çok daha iyi anlaşılır.

  • Çok katlı tuvalet kâğıdı yoğun kullanılırsa
  • Islak mendil ve suda çözünmeyen maddeler atılırsa
  • Evde bulunan eşya ve cisimler tuvalete kaçarsa
  • Çocuk bezi atılırsa
  • Poşet ve benzer malzemeler atılırsa
  • Kum toprak, çimento ve alçı gibi maddeler dökülürse

Tam da bu sebeplerden dolayı tuvaletiniz tıkanabilir ve bu sizin için büyük bir soruna dönüşebilir.

Tıkanıklık zaman içinde sizin ulaşamayacağınız bir noktaya ulaşır. Bu gibi durumlarda Protesisat desteğini alıp en hızlı çözümü oluşturabilirsiniz. Boru içini görüntüleyen kameralı sistem ile anında doğru nokta tespit edilir ve ekiplerimiz sorunun olduğu yere müdahale edip tıkanıklığı hemen açar.


Tuvaletiniz Tıkanırsa Ne Yapmanız Gerekir?


Tuvalet tıkanıklığına sebep olan durumlar; mutlaka sizin de başınıza gelmiştir. Öncelikli olarak sorun tespiti yapmalısınız. Eğer tıkanıklığa kâğıt havlu ya da yoğun tuvalet kâğıdı sebep olduysa pompa ile vakum gücü uygulayabilir, tazyikli su ile gider borusunu açabilirsiniz. Eğer tıkanıklığı farklı bir malzeme kaçması sebep olduysa o zaman çok geç kalmadan Firmamız ile iletişim kurmalı ve bu konuda en tecrübeli firmanın yardımını almalısınız. Tuvalet tıkalı olduğu sürece onu kullanamaz ve başka sıkıntılar da yaşayabilirsiniz.


Firmamız bünyesinde; tespit için kameralı sistem ve tıkanıklığı açmak için robot cihazlar kullanılır. Gider tesisatına zarar vermeden ve kırmadan-dökmeden bu hizmeti alabilirsiniz.

Önce Kendiniz Açmayı Deneyin?

Tuvalet tıkanıklığı açmak için bireysel olarak uygulayacağınız en basit yöntem sifonu çekmektir. Taşma sorunu varsa sorun daha da büyümeden servisi aramalısınız. Deneyimli ekipler sorunu anında tespit edip çözecektir.

Tuvalet Neden Taşar?

Evinizin bulunduğu bina logarı tıkandığı zaman geri taşma sorunu kaçınılmaz olur. Sizden daha üstte bulunan evler tuvaleti kullandığında sadece sizin evde taşma oluyorsa bu durumda sizin tuvalet kanallarınız tıkanmış demektir. Geri taşma bazen lavabo gibi gider tesisatına bağlı noktalarda da oluşur. Sonuçta tuvalet ve lavabo giderleri aynı tesisata bağlanmış durumdadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Kötü Kokuya Neden Olur Mu?

Bu sorunun cevabını vermek gerçekten çok kolay. Atıkların bile geri taşma sorunu ortaya çıkarken kötü kokunun eve dolması kaçınılmaz olur. Ev ofis ve benzer mekânlarda aynı sorun insanların karşısına çıkar. Lavabo, banyo gideri, tuvalet ve aynı kanala bağlı bütün girişlerde kötü koku problemi ortaya çıkar. Tıkanıklık giderildiğinde ise kötü koku problemi de ortadan kalkacaktır.
Evinizde bu tarz kötü kokuları gidermek için parfüm ve benzeri yöntemler bir işe yaramaz. Tıkanıklığın açılması sağlanır ve taşma önlenirse sorun çözülmüş olur.

Kameralı Cihaz İle Tıkanıklık Tespiti

Gider tıkanıklığı konusunda firmamızın ekipleri çok donanımlı şekilde çalışmaktadır. Noktasal tespit için kanal içinde rahat hareket edecek kamera sistemi tıkanıklığın yerini hemen tespit edecektir.

Robot Cihaz Kullanımı İle Tıkanıklık Açma

Tıkanıklığın yeri tespit edilir ve tıkanıklığa sebep olan madde ve yeri belirlenir. Kanal içinde hareket kabiliyeti olan robot cihaz ile boru içi temizlenir ve tıkanıklık açılır. Bor içi karanlık olsa da kameralı sistem LED aydınlatma özelliğine sahiptir. Hem kamera hem de robot kullanımı deneyim gerektirir. İşinde çok başarılı olan mmm ekibi bu konularda eğitim almış ve çok fazla tecrübe kazanmıştır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar?


Gider kanallarında tıkanıklık yaşayan müşterilerimiz haklı olarak tıkanıklık açma fiyatı konusunda bilgi almak isteyecektir. Yardım için bize başvurduğunuz anda fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Fiyat konusunda daha net konuşabilmek için tıkanıklığın durumuna bakma gerekebilir. Garantili hizmetin doğru adresi olan sukacagitespiti.net olabilecek en makul koşullarda ücret talep edip size kırmadan ve dökmeden en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olacaktır.
İstanbul, Ankara, İzmir Ve Bursa İlinde Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmeti Veriyoruz
Kameralı görüntüleme sistemi, termal kamera sistemi ve akustik dinleme sistemi ile tespit yapıp gider borularına robot cihazlarla müdahale yapıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi metropollerde hizmet veriyoruz. Telefon numaralarından bize ulaşabilir ve garantili aynı zamanda uygun hizmet alabilirsiniz

Tesisat sorunlarının en can sıkıcılarından olan tuvalet tıkanıklıkları, aynı zamanda kısa sürede çözülmediği takdirde daha da ciddi problemlere yol açabilmektedir. Borularda oluşan tortuların akışı tamamen engellemesi sebebiyle ortaya çıkan tuvalet tıkanıklığı, her şeyden önemlisi hijyenik ortamın bozulmasına ve insan sağlığının tehdit altına girmesine yol açar. Tam Tesisat olarak uzman çözümlerimizle, tüm İstanbul genelinde haftanın tüm günleri hizmetinizdeyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde son teknoloji ürünü olan görüntüleme ve detektörlü sistemler kullanmakta, bu sayede sorundan hem çok kısa sürede hem de kabarık faturalarla karşılaşmanıza lüzum kalmadan kurtulmanızı sağlamaktayız.

Uzman ekiplerimiz tarafından kullanılan yeni nesil tuvalet tıkanıklığı açma ve tespit sistemleri, her türden tıkanıklık problemine “kalıcı çözüm” sunulmasını sağlamaktadır. Tıkanıklığın santim şaşmaksızın tam yerinin belirlenmesini sağlayan görüntüleme sistemleri kullanan ekiplerimiz, bu sistemler sayesinde tıkanıklığa neyin sebep olduğunu da görebilmektedir. Tıkanıklığın yeri ve sebebinin şüpheye yer vermeyecek biçimde, net olarak anlaşılması ise sorunun en kısa ve ekonomik şekilde nasıl çözüleceğinin belirlenmesini sağlamaktadır. Tam Tesisat olarak siz değerli müşterilerimize her zaman uzun vadeli çözümler sunmaya özen göstermekte ve bu özeni aynı şekilde tıkanıklık sorunundan en ekonomik biçimde kurtulmanızı sağlamaya da göstermekteyiz.

Duvarın veya herhangi bir fayansın kırılmasını gerektirmeyen profesyonel çözümlerimiz, tuvalet tıkanıklığından kısa sürede ve hiçbir zahmete katlanmanız gerekmeden kurtulmanızı sağlamaktadır. Modern ekipmanlarla tıkanıklığın kesin yerini ve sebebini saptayan ekiplerimiz probleme hızlı ve kesin bir şekilde çözüm üretirken, bu yeni nesil sistemlerle verdiğimiz tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde birçok yerin kırılması gerekmediği için tamir işlemi de daha düşük maliyetli hale gelmektedir. Sunduğumuz hizmetler tamirden çıkarak tadilat haline dönüşmediği için tuvalet tıkanıklığından kurtulmak için fazladan yüzlerce lira harcamanıza da gerek kalmıyor.

Tuvalet tıkanıklığının neden kaynaklandığına ve giderin nereden tıkandığına bağlı olarak yüksek su basınç sistemleri kullanabilen profesyonel ekiplerimiz, bu sistemler sayesinde tıkanıklığın saniyeler içinde sökülmesini ve giderin hemen açılmasını sağlayabiliyor. Firmamız profesyonelliğine her soruna, sorunun niteliğine göre farklı çözümler sunabildiği için farklı nitelikteki tıkanıklıkları kimyasal madde kullanarak da açabilmektedir. Gidere hiçbir zarar vermeyen ve sadece tıkanıklığa yol açan maddelerin parçalanmasını sağlayan bu özel kimyasal karışım sayesinde tuvalet tıkanıklığı hemen açılmaktadır. Bu işlemin arından yüksek basınçlı su uygulanması sayesinde tüm yabancı maddelerin tahliyesi sağlanır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet veren Tam Tesisat, her türlü tuvalet tıkanıklığı sorununuzda bir telefon kadar yakınınızda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

02125020339

 
02125020339  

05348800042

 
05348800042